Klinické vstupní a kontrolní vyšetření

Loading
loading..

Klinické vstupní a kontrolní vyšetření

10 února, 2022
No Comments

Pohovor s Vámi  o vašich obtížích je i v dnešní hi-tech době  absolutním základem správné diagnózy a máme tu na něj dostatek času hned na začátku Vaší návštěvy.  

Prosíme Vás, připravte se na návštěvu u nás:

Nejprve se ptáme, co Vás přivádí. Promyslete, jaké máte potíže, jak dlouho, jak silné, jak často, zda už byly v minulosti léčeny….Může pomoci, pokud si napíšete poznámky.

Zavádějící odpově’d je nevím, nebo dr. XY mě poslal. Nevíte-li proč vás dr. XY k nám posílá, zeptejte se ho. Jde přece o Váš život. 

Přineste s sebou lékařské zprávy, které máte k dispozici. Přesné psané informace o léčbě a výsledcích provedených vyšetřeních u jiných lékařů či v nemocnici jsou pro nás nesmírně cenné.  

Naopak bezcenná je informace byl jsem u dr. XY, něco mi nabral, vyšetřil a řekl, že je vše v pořádku, ležel jsem v nemocnici a všechno mi změnili. Jde přece o Váš život. 

Připravte si, prosím, seznam všech léků, které nyní užíváte. Je vhodné znát nejen název, ale sílu léku, tj. číslo, které je na krabičce uvedeno hned za názvem. Přicházíte-li na kontrolu a Vaše léčba se od poslední kontroly změnila, prosím, řekněte nám to. I tady jde o Váš život.

Při návštěvě Vám vysvětlíme další plánovaný postup a rádi zodpovíme Vaše dotazy. U některých plánovaných vyšetření či výkonů Vám předáme i písemnou informaci. 

Na konci návštěvy se obvykle domlouváme na termínech dalších vyšetření či kontrol a data jsou vždy uvedena ve zprávě, kterou od nás dostanete. 

Zdvořile a naléhavě Vás žádáme, pokud v dohodnutém termínu nemůžete přijít, napište nám to nebo pošlete SMS co nejdříve to zjistíte – kontakty jsou uvedeny v záhlavi našich zpráv a na webu.  

 

 

 

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background